מוניות צפת

אף אחד לא יחלוק על זה שהנסיעות בכבישי הארץ הפכו לסיוט. הנסיעה בתחבורה ציבורית היא איטית, ארוכה, רועשת, ובקיצור – חוויה לא נעימה. כל זה כמובן רק במידה שיש אפשרות להגיע מנקודת המוצא לנקודת היעד שלך בתחבורה ציבורית, ורק במצב שבו ניתן לסמוך על התחבורה שתגיע בזמן. גם הנסיעה ברכב פרטי היא לא אטרקציה. אמנם יש את היתרון המשמעותי של הפרטיות והנוחות, אך הפקקים הופכים כל נסיעה לגהינום, ובסופה של כל נסיעה צריך לבזבז עוד הרבה מאוד זמן כדי למצוא חניה שתהיה במרחק הליכה סביר מהמקום אליו אתה רוצה להגיע. אבל יש עוד אופציה שבה אפשר ליהנות מהיתרונות שבשני העולמות – אנו מדברים כמובן על נסיעה במונית.

 

היתרונות של נסיעה במונית

נסיעה במונית מסדרת לכם את היתרונות הגדולים של תחבורה ציבורית יחד עם היתרונות הגדולים של נסיעה ברכב פרטי:

1.       אתם לא צריכים לנהוג. קודם כל יש לכם את זמן הנסיעה שאותו אתם יכולים לנצל לעבודה, שיחות טלפון, קריאה, ועוד. שנית, אתם לא צריכים להילחם ולהידחק בכביש, יש מי שעושה את זה בשבילכם. שלישית, אתם לא חייבים להישאר כל הזמן בריכוז שיא ואין לכם שום בעיה ליסוע גם כאשר אתם עייפים מאוד או לא במצב מתאים לעלות על ההגה.

 

2.       גמישות של רכב פרטי – בשונה מאוטובוס שעוצר רק בתחנות מוגדרות המונית תגיע עד אליכם ותוריד אתכם בדיוק בנקודה שבה אתם רוצים לרדת, הכי קרוב שאפשר ליעד שלכם.

 

3.       לא צריך לחנות – מציאת חניה הפכה בשנים האחרונות למשימה כמעט בלתי אפשרית. כאשר אתם נוסעים במונית אתם פשוט יורדים ממנה ביעד והנהג ממשיך לדרכו, חיסכון אדיר בזמן ואנרגיה.

 

4.       זמינות גבוהה מאוד – מוניות הם אמצעי תחבורה זמין מאוד, בוודאי כיום בעידן האפליקציות. אם אתם נוסעים במונית אתם לא צריכים לבדוק מראש לוחות זמנים ולוודא שאתם מתאימים את עצמכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לרדת מהבית ולתפוס מונית או להזמין מונית דרך אחת האפליקציות, גם בשעות מאוחרות מאוד.

 

מוניות בעיר צפת

בעיר צפת יש כיום מעל ל- 30 תחנות מוניות, מה שאומר שבסבירות גבוהה מאוד תהיה לכם מונית מתי שתרצו ולאן שתרצו. בדקנו כאן עבורכם מה יהיו מחירי הנסיעות במונית באזור צפת. אם תחליטו ליסוע עם מונה חשוב שתדעו שהוא מתחיל עם מחיר של 11.08 ₪, כאשר אם הזמנתם את המונית ישנה עלות נוספת של 5.12 ₪. מחיר הנסיעה נקבע כמובן על פי המרחק והזמן שאותו נסעתם במונית. חשוב גם שתדעו שהמחיר לא אחיד, והוא משתנה על פי הזמנים השונים. תעריף א' הוא הזול ביותר, והזמן שלו הוא בימים ראשון עד חמישי בשעות 06:00 בבוקר עד 21:00 בלילה, וביום שישי וערב חג בין השעות 06:00 ל- 16:00. תעריף ב' הוא יקר יותר והזמן שלו הוא בימים ראשון עד רביעי בשעות 21:01 עד 05:59, ביום חמישי בין השעות 21:00 ל- 23:00, ביום שישי ובערב חג בין השעות 16:00 ל- 21:00, ובשבת וחג בין השעות 06:00 ל- 19:00. תעריף ג' הוא התעריף היקר ביותר, והזמן שלו הוא בימי חמישי, שישי, וערב חג בין השעות 23:01 ל- 05:59, ובימי שבת וחג בין השעות 19:01 ל- 05:59.

 

סיכום

נסיעה במונית היא פתרון אידיאלי לכל מי שלא אוהב לנהוג ומעדיף לנצל את זמן הנסיעה מצד אחד, אך מצד שני לא רוצה לוותר על הגמישות הרבה, הנוחות, והפרטיות שמציעה נסיעה ברכב פרטי.

דילוג לתוכן